Haber

Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu kadrodan çıkarıldı mı? Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu Milli Takım kampından ayrıldı mı?

Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu takımdan çıkarıldı mı? sorusu gündeme gelen tezlerle birlikte merak edildi ve araştırıldı. Türkiye Futbol Federasyonu, Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu’nun milli takım kampından ayrıldığını duyurdu. Peki Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu kadrodan çıkarıldı mı? Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu Milli Takım kampından ayrıldı mı?

ABDÜLKERİM BARDAKCI VE KEREM AKTÜRKOĞLU TAKIMDAN ÇIKARILDI MI?

Açıklamada, Kerem Aktürkoğlu’nun boyun ve göğüs travması, Abdülkerim Bardakcı’nın eşinin ise hamileliğinin son aşamasında olması nedeniyle iki oyuncunun kamptan ayrıldığı belirtildi. TFF’den yapılan açıklamada, Kerem Aktürkoğlu’nun Ermenistan maçında boyun ve göğüs travması geçirmesi ve Abdülkerim Bardakcı’nın eşinin hamileliğinin son döneminde olması nedeniyle iki futbolcunun kamptan ayrıldığı açıklandı.

İşte TFF’den yapılan açıklama;

“Dün oynanan Ermenistan maçında Kerem Aktürkoğlu boyun ve göğüs travması geçirdiği için aday takımdan çıkarıldı, Abdülkerim Bardakcı’ya ise hamileliğinin son aşamasında olan eşinin yanında olma izni verildi.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

kadirliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu